Naujienos ir skelbimai


Mielieji Klubo nariai, klubo draugai ir mūsų renginių lankytojai! Mums svarbi Jūsų 2 proc. GPM parama klubui

 

Jūsų pagalbos ir skiriamų mokesčių dėka galime gyvuoti, atsinaujinti, plėsti savo veiklą.

Primename kad iki 2019 m gegužės 2 d. galima pildyti deklaracijas ir skirti 2% pajamų mokesčio klubui. Tam reikia užpildyti FR0512 formą. VMI rekomenduoja šias formas pildyti elektroniniu būdu per EDS (elektroninę deklaravimo sistemą)
Pildant popierinį deklaracijos variantą reikia jį pačiam mokėtojui pristatyti į VMI padalinį. Gavėjas to padaryti nebegali.

jau įvykę 2018 m. renginiaiSVARBI INFORMACIJA: 2018 pabaigoje ir 2019 m. pradžioje pastebėjome, kad pradeda sugrįžti nepristatyti el. laiškai iš MA institutų PFI, MII, Botanika, kitų. Narius, kurie esate pateikę tik darbinius el.paštus, o informaciją vis tiek norite gauti, prašome patikslinti (laišku į matk1974@gmail.com), kokiais adresais siųsti Jums naujienlaiškius. 


Vakarai* Mokslų akademijos turistų klube (Gynėjų g. 4, Vilnius. Įėjimas nuo Martyno Mažvydo bibliotekos per bromą iš kiemo pusės)2019 04 26 18:00 Vytenis Dapkevičius. Slidėmis per Svanetiją


 

"Slidės pagirdytos vašku, kuprinė sukrauta, vėliava pririšta. Po kelių valandų išvykstame į slidžių žygį Kaukaze, Sakartve Aukštutinės Svanetijos, Žemutinės Svanetijos ir Rača regionuose. Bandysim slidėmis pakliūti į labai atokias kalnų vietas. Turbūt geriausiai atspindinti pasibaigusio slidžių žygio Kaukaze dvasią nuotrauka – išlipimas į Vacisveri perėjos keterą. O ir žygis buvo tikrai neeilinis – daug stačių kaip sniego siena šlaitų, siaurų kaip drakono nugara keterų, gilių upių slėnių ir kosminių žiemiškų vaizdų. Visas žygio dienas matėm tik kalnus, negyvenamus kalniečių kaimelius, apleistas kalnakasybos vietas ir alpinistų stovyklas, šviežius meškų ir vilkų pėdsakus. Jau ruošiant maršrutą ir neradus jokios informacijos apie žieminius praėjimus Aukštutinės Ir Žemutės Svanetijos bei Račos kalnų perėjomis apėmė jausmas kad darysim kažką neįprasto, kažką, ko iki mūsų dar niekas nėra daręs. Žygio pabaigoje sulauktas ne vienas sveikinimas su „pirmuoju praėjmu“ patvirtino, jog šios nuojautos tikrai turėjo pagrindą. Įšsamus žygio pristatymas planuojamas MATK, Ąžuolo ir VUŽK klubuose"Laukiame pasiūlymų iš klubo narių, kurie norėtų papasakoti klube apie savo keliones :)


*Vakarai klube nemokami

Renginiai ne klube

Comments