Naujienos ir skelbimaijau įvykę 2020 m. renginiai


2020 01 31 18:00 Algimantas Kuras. Grenlandija: vienas tarp ledkalnių

Kas yra poliarinės ekspedicijos? Ką reiškia keliauti vienam atšiauriomis Grenlandijos sąlygomis? Kokios mintys aplanko be žmonių, toli nuo civilizacijos? Kaip nesušalti žemoje minusinėje temperatūroje, ir kaip užmigti palapinėje, kai žinai, kad bet kada gali būti pažadintas baltojo lokio?

MATK kviečia į susitikimą su keliautoju, poliarininku Algimantu Kuru, kuris papasakos apie savo trijų savaičių nuotykių kupiną kelionę vakariniame Grenlandijos krante. Beveik 400 kilometrų ilgio maršrutas laukinėmis vietomis. Baltųjų meškų grėsmė. Pavojingas jūros ledas. Rizika ir neplanuotos maudynės įlūžus. Umanako fiordų sistema ir neužmirštama ledkalnių didybė. Apie šiuo patyrimus - jau greitai klube.

2020 03 20 18:00 Tadas Jeršovas. Nuotykiai ir istorijos iš aukščiausių pasaulio viršūnių - nuo Patagonijos Andų iki Nepalo Himalajų

2020 03 27 18:00 Dainius Rudžionis. Vakarų KanadaSVARBI INFORMACIJA: 

Kviečiame sutikti naują knygą „Turiu eiti. Rimantas Krupickas: mokslininkas,geografas, keliautojas", atgaivinti prisiminimus ir daugiau sužinoti, kas buvo tas ypatingas energijos šaltinis, iš kurio jėgų sėmėsi tiek daug nuveikęs, tiek žmonių širdžių pažadinęs mūsų Mokytojas, Geografas, geografijos olimpiadų sumanytojas, JGM mokyklos įkūrėjas, pėsčiųjų maratonų Lietuvoje pradininkas, aukščiausiojo Lietuvos taško atradėjas, žygeivių judėjimo Lietuvoje aktyvus skatintojas doc. dr. Rimantas Krupickas.
Knygoje sudėti ir jo paskutiniųjų kelionių pėsčiomis nuo Nordkapo ilguoju meridianu bei aplink Lietuvą dienoraščiai, studentų tolimųjų praktikų maršrutų aprašymai - imk ir keliauk! Knygoje taip pat rasite per šimto žmonių prisiminimus, Rimanto Krupicko "darbų atodangas".
Jei kas dar neturite knygos galite įsigyti leidykloje “Homo liber”

https://www.homoliber.lt/leidiniai tel. +370 5 2793976

arba kreipkitės asmeniškai į

Linoretą Vasilevičienę linoreta@gmail.com tel. 867620523
Sabiną Pranculienę sabina.pranculiene@gmail.com tel. 865054504


Vakarai* Mokslų akademijos turistų klube (Gynėjų g. 4, Vilnius. Įėjimas nuo Martyno Mažvydo bibliotekos per bromą iš kiemo pusės)

 Vakarai pristabdomi vasaros ezonui ir vėl pakviesime visus rudeniop. Gerų kelionių, įspūdžių ir kviesime visus pasidalinti jais mūsų klube


*Vakarai klube nemokami

Renginiai ne klube


Comments