Maratonas 2012

XXXIX pėsčiųjų maratonas įvyko 2012 m. gegužės mėn. 12-13 d. Labanoro regioniniame parke.
 
Startas ir stovyklavietė prie Rašios ežero.
 
 
 
Dalyvavo 306 keliautojai, 21 kolektyvas

Roberto Kananavičiaus filmukas apie maratoną

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Nugalėtojai:
 
I etapo nugalėtojas – jauniausias maratono dalyvis Džiugas Pamedys (g. 2011.12.27)
 
I ir II pažintinio etapo Rimanto Krupicko taurės laimėtojas KLAJŪNO kolektyvas
 
Maratono nugalėtojai:
 
Kolektyvai:
 
I vieta  Klajūnas (pereinamoji Broniaus Vaičiulio taurė ir Maratono lazda)
II vieta  VUŽK
III vieta  Bobaausiai
 
Individualiai:
 
M18 grupėje
 
I vieta  Marija Narkauskaitė (Elektrėnų SM)
II vieta  Vilmantė Leišytė (Klajūnas)
III vieta  Ugnė Rimkaitė (Klajūnas)
 
V18 grupėje
 
I vieta  Marek Pavlovskij (Trakų JTLC)
II vieta  Algirdas Šakalys (Trakų JTLC)
III vieta  Ignas Lesauskas (Trakų JTLC)
 
MOT grupėje
 
I vieta  Danguolė Bičkūnienė (individualiai)
II vieta  Gintarė Žalkauskaitė (VUŽK)
III vieta  Aušrinė Ūsaitytė (Bobaausiai)
 
VYR grupėje
 
I vieta  Rimvydas Bertašius (Klajūnas)
II vieta  Vitalijus Bertašius (Klajūnas)
III vieta  Juras Jorudas ( VUŽK)
 
M50 grupėje
 
I vieta  Audronė Dumšienė (Bobaausiai)
II vieta  Galina Jorudienė (Elektrėnų SM)
 
V50 grupėje
I vieta  Virginijus Stančikas (Individualiai)
II vieta  Valdas Bieliauskas (Regata)
III vieta  David Lechtman (Individualiai)
 
 
Ditmos“ 
loterijoje laimėjo kelionę į Slovakijos Tatrus:
 
Audronė Dumšienė (Bobaausiai) ir Deividas Sirutavičius (Elektrėnų SM)
 
Padangių gėlės skrydį oro balionu laimėjo Asta Adomaitytė (VUŽK)
 
 
Visi rezultatai (tikslinami, jei randate neatitikimų 
 rašykite matk1974 @ gmail.com) 
 
 
Komandiniai rezultatai (Jei turite pastabų 
 rašykite matk1974 @ gmail.com)
 

Protokolas Nr. 1

2012.05.12-13   Rašios ež. Labanoro regioninis parkas



XXXIX Lietuvos keliautojų pėsčiomis maratonas  

Komandiniai rezultatai  










Vieta Komanda Suma 1 trasa 2 trasa 3 trasa 4 trasa

Taškai Taškai Taškai Taškai Taškai
1 Klajūnas 735 200 216 111 208
2 VUŽK 536 85 136 135 180
3 Bobaausiai 483 135 132 60 156
4 Elektrėnų SM 306 75 16   215
5 Trakų r. JTLC 283 95     188
6 VGTU TK 229 50 64 75 40
7 Girnos 97 35 32 30  
8 OK Fortūna 76 60 16    
9 Virvė laisva 54 15 24 15  
10 Ž999 39 15 24    
11 Haskiai 31 15 16    
12-13 Visos žvaigždės 30 30      
12-13 MATK 30 30      
14-16 Labanoras 26 10 16    
14-16 Le Consulting 26 10 16    
14-16 Šeško pėda 26 10 16    
17-18 CSV 10 10      
17-18 Smilga 10 10      
19 Laukine varpa          
19 AMBO          
19 3 paršiukai          







Vyr. teisėjas                               Rolandas Jakštys 



Vyr. sekretorė                            Eglė Ragelienė
Dieninių trasų vyr. teisėjas       Petras Mažeikis
Naktinės trasos vyr. teisėjas   Vidimantas Bumelis





 

Maratono dalyvio Aleksandro Nesvat nuotraukos

Bobaausių komandos kapitono Vytauto Ūsaičio nuotraukos
 
Turite nuotraukų ar video  prašom, pasidalinkite su mumis  ir tuo pačiu su kitais maratono dalyviais!  


Dėkojame visiems padėjusiems organizuojant renginį:
 
Rolandui Jakščiui (vyr. teisėjas), Petrui Mažeikiui (dieninės trasos), Vidimantui Bumeliui (naktinė trasa), Gediminui Šiukštui (stovyklos komendantas), Mildai Valienei ir Sigitui Jakštui (arbata, stovyklos virtuvė), Vladui Plikūnui ir Benui Valai (ūkio dalis), Vidui Viktoravičiui, Eglei Ragelienei (sekretoriatas), punktų teisėjoms ir jų pagalbinikams - Giedrei Jurkėnienei, Dovilei, Viltautei ir Živilei Krupickaitėms, Linui Jurkėnui, Elenai ir Onai Jarmalavičiūtėms, Daliai Jurkėnaitei, Akvilei Gasiūnaitei, Egidijui Nainiui ir Juliui..., Jurgitai Šiukštaitei, Astai, Simui, Pauliui Janušauskui, Robertui Kananavičiui, Ilonai Pugačevskienei, Vidai Česnuitytei, Palmai Jančienei...Miroslavui (Tengris) už operatyvų taškų ir rezultatų skaičiavimą.
 
Rėmėjai:                                                    

          
 
 
     
    (
Comments