2019

2019 01 04 18:00 įvyko ataskaitinis rinkiminis MATK susirinkimas.

Vakaro metu Eglė Ragelienė atsiskaitė už nuveiktus klubo valdybos darbus. Dalia Šiukštienė pateikė finansinę ataskaitą. Lina Vasilevičienė pateikė balsavimui naujos valdybos sudėtį, už kurią dalyvaujantys klubo nariai prabalsavo vienbalsiai pritardami. po trumpo naujos valdybos susirinkimo naujuoju klubo prezidentu 2019-2020 kadencijai yra išrinktas Romualdas Baziliauskas.

Kaip visada ataskaitinį susirinkimą papuošė Petro Mažeikio metraščio filmukas, klubo narių pasakojimai. Vytautas Bukauskas papasakojo apie 2018 savo keliones ir pažadėjo sausio 18 padaryti atskirą vakarą tema "Dingęs Pasaulis". Violeta Keršulienė pasidalino patirtimi ir skaidrėm apie sudėtingą 13 dienų trukusį žygį per Korsikos salą, Vidimantas Bumelis suintrigavo keliauti į Jordaniją, o Linoreta Vasilevičienė priminė kokia graži Lietuva ir kaip po ją galima pakeliauti su šeima. Visiems taip patiko, kad Linai neliko nieko kito, kaip pažadėti apie savo keliones padaryti dar atskirą vakarą. Robertas Kananavičius priminė, kad dabar žiema ir parodė keletą kadrų iš žiemos žygių po šiaurę, bei parodė savo sukurtą filmą apie 45-ąjį maratoną Kasčiūnuose.

neliko nepasveikinti klubo jubiliatai, klubui taurę įteikė LKS prezidentas Algimantas Jucevičius, šiltą sveikinimo žodį tarė klubo senbuvis Vytenis Andriukaitis. Prie arbatos ir židinio dar ilgai netilo kelionių draugų pokalbiai, prisiminimai ir naujų kelionių planavimas... Rustemo, Natalijos, Konstantino gitarų skambėjimas... Ačiū, kad esate, kad klubas gyvas...


Comments