Naujienos ir skelbimai

Naujiena:

Marija Tebėraitė - "atėjo laikas, kai nusprendžiau parašyti gyvenimo kalnų ataskaitą, pradedant klausimu, kodėl ryžtamės eiti į kalnus, ką patyrėme kelionėse, kokią įtaką kalnai turėjo mūsų gyvenimų pasirinkimuose ir baigiant atodūsiu: "O Dieve, kaip greitai visa tai praėjo".

Kadangi daug keliavome, vadovaujant Irenai Genutienei, gal būtų įdomu ir MATK kalnų mylėtojams sužinoti, kad greitai, iki ŠV.Kalėdų bus išleista knygelė "Kalnų mylėtojų takais"?"


Trumpas knygelės pristatymas

Maryte*, mes labai laukiame Tavo knygelės!

*Marija Tebėraitė - MATK klubo draugė nuo pat klubo įsikūrimo 1974.


Atleiskite už ilgą tylą - Googlesites padarė sistemos atnaujinimus ir užtruko perkelti duomenis. Gali būti kad kai kur nebeveiks senos nuorodos, ar neatsidarys paveikslėliai. Viskas keičiasi - reikia naujų visapusiškų varikliukų :) Atleiskite už nesklandumus...

Sudėtinga numatyti, tačiau jau planuojame:

įvykę 2021 renginiai>

  • 2022.01.07 18:00 MATK klubo Ataskaitinis-Rinkiminis susirinkimas

  • 2022.01.14 17:30 (18:00 bus patikslinta) Eugenijus Mažiulis. 2021 kalnų žygis į Tian Shan kalnus.


Į renginius kviečiame visus ir prašome laikytis visų reikalavimų susibūrimams. pasirūpinkite Galimybių pasais. Saugokite ir save ir kitus!

Tikime, kad įvyks atidėti ir nauji vakarai klube (siūlykite ir savo temas):

  • Vakaras nukeltas Tadas Jeršovas. Nuotykiai ir istorijos iš aukščiausių pasaulio viršūnių – nuo Patagonijos Andų iki Nepalo Himalajų

  • Vakaras nukeltas Dainius Rudžionis. Vakarų Kanada

  • Vakaras nukeltas Regina Jakučiūnaitė Kubertavičienė. Po Kurilų salų džiungles

Pakvietimas: Galbūt šiuo metu turite laiko, idėlų, pasiūlymų ir galimybių padėti atnaujinti klubo tinklapį ar kitaip sudalyvauti organizuojant Klubo veiklą? Parašykite – matk1974@gmail.com – susisieksime, sutarsime.

Video apie kai kuriuos klubo renginius

2021.08.28–29 Pagramančio regioniniame parke įvyko tradicinis 48-asis keliautojų pėsčiomis maratonas

Prisiminkim kasmetinius maratonus!

Karantino maratonai – Maratono treniruotės

Atnaujinome dar vieną maratono maršrutą:

Valkininkai 1987 (XIV maratonas)

Mūsų klubo draugai (Algis Kavaliauskas ir Co) organizuoja kamerinius pasivaikščiojimus ir kviečia prisijungti išsiilgusius gamtos. Apie žygius pranešime savo tinklapyje

MATK valdyba

„Užupio ralis“ Jums patogiu laiku

Jau sėkmingai (teisingai) atsakiusieji į ralio anketos klausimus gavo asmenines žinutes dėl prizų

Dar nedalyvavusius kviečiame ralio trasą įveikti jiems patogiu laiku, aplankyti Bernardinų kapines pačiu geriausiu laiku!

Kaip?

Žemėlapis:

https://drive.google.com/file/d/1In-aEbyBrOLNZGVpq6mlsTPWDOXTiPgQ/view?usp=sharing

klausimai (atsakymų lapas):

https://drive.google.com/file/d/1r7up5uqwq5oJ1iE3SMhN-p9wZKlaRntC/view?usp=sharing

MĖGAUKITĖS!

Gero pasivaikščiojimo!

Jei norite sužinoti, ar teisingai atsakėte į klausimus, ir norite gauti renginio rėmėjų prizą, arba norite paremti renginio organizavimą,

Registruokitės: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScceCTlOxYbJNBjZOCac9to7CYEgqNIYxE8-YcaNfvSdq3q0g/viewform?vc=0&c=0&w=1&flr=0&gxids=7628

Užpildykite klausimyną:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfTWdNsTHYWheIe4XJDy1xQBjKQ79PTArer6CTWChCSFX7pRQ/viewform?vc=0&c=0&w=1&flr=0&gxids=7628

Paremkite renginį: Mokslų akademijos turistų klubo sąskaita LT577044060004034369 , nurodant banko pavedime renginio pavadinimą „Užupio ralis“ ir dalyvio vardą bei pavardę.

SVARBI INFORMACIJA:

Kviečiame sutikti naują knygą „Turiu eiti. Rimantas Krupickas: mokslininkas,geografas, keliautojas“, atgaivinti prisiminimus ir daugiau sužinoti, kas buvo tas ypatingas energijos šaltinis, iš kurio jėgų sėmėsi tiek daug nuveikęs, tiek žmonių širdžių pažadinęs mūsų Mokytojas, Geografas, geografijos olimpiadų sumanytojas, JGM mokyklos įkūrėjas, pėsčiųjų maratonų Lietuvoje pradininkas, aukščiausiojo Lietuvos taško atradėjas, žygeivių judėjimo Lietuvoje aktyvus skatintojas doc. dr. Rimantas Krupickas.

Knygoje sudėti ir jo paskutiniųjų kelionių pėsčiomis nuo Nordkapo ilguoju meridianu bei aplink Lietuvą dienoraščiai, studentų tolimųjų praktikų maršrutų aprašymai – imk ir keliauk! Knygoje taip pat rasite per šimto žmonių prisiminimus, Rimanto Krupicko „darbų atodangas“.

Jei kas dar neturite knygos galite įsigyti leidykloje „Homo liber“

https://www.homoliber.lt/leidiniai tel. +370 5 2793976

arba kreipkitės asmeniškai į

Linoretą Vasilevičienę linoreta@gmail.com tel. 867620523

Sabiną Pranculienę sabina.pranculiene@gmail.com tel. 865054504

Vakarai* Mokslų akademijos turistų klube (Gynėjų g. 4, Vilnius. Įėjimas nuo Martyno Mažvydo bibliotekos per bromą iš kiemo pusės)

Vakarai pristabdomi vasaros ezonui ir vėl pakviesime visus rudeniop. Gerų kelionių, įspūdžių ir kviesime visus pasidalinti jais mūsų klube

*Vakarai klube nemokami

Renginiai ne klube

Skelbimai

Nuolaidos parduotuvėje Lukla!

Mokslų akademijos turistų klubas gavo pasiūlymą:

Kelionėse išbandytų aprangos/inventoriaus/aksesuarų galima įsigyti parduotuvėje Lukla, Antakalnio g. 42, Vilnius – arba internete www.lukla.lt.

Mokslų akademijos turistų klubo nariams taikoma ne mažesnė kaip 15% nuolaida nuo gamintojo rekomenduotinų mažmeninių kainų.Perkant turėti Klubo nario bilietą.

Kviečiame naudotis!

Rengiame parodas. Kviečiame eksponuoti savo nuotraukas!

Klubas įsigijo rėmelių eksponuoti nuotraukoms iki 40 x 50 cm. Visi norintys save pareklamuoti ir papasakoti vaizdais apie savo keliones, kviečiami registruotis matk1974@gmail.com adresu.

Nuotraukas planuojame eksponuoti klubo salėje. Parodų terminai priklausys nuo norinčiųjų skaičiaus.

Fotografas, nuotraukų savininkas turėtų pats pasirūpinti nuotraukų atspausdinimu, klubas sutekia tik rėmus ir vietą klube.