Maratonas 2011

2011 m. gegužės mėn. 7–8 dienomis Mokslų akademijos turistų klubas kartu su Lietuvos Keliautojų Sąjunga Kurtuvėnų regioniniame parke (Šiaulių apskr.) surengė XXXVIII keliautojų pėsčiomis maratoną

Maratono rėmėjai:

Rezultatai db Topas sistemoje

Galutiniai Rezultatai

Dalyvių skaičius sistemoje šiek tiek skiriasi nuo galutinio skaičiavimo, nes sistema nefiksuoja dalyvaujančių, kurie dalyvavo bet dėl įvairių priežasčių nebaigė pirmosios I etapo trasos ar negražino starto kortelės sekretoriatui.

Viso startavo 234 dalyviai: 134 vyrai, 20 jaunių, 57 moterys, 23 jaunės.

Nugalėtojai

Kolektyvai:

I vieta – OK Klajūnas 84 taškai

II vieta – Bobaausiai 64 taškai

III vieta – VGTU TK 61 taškas

Vyrai VYR:

I vieta – Rimvydas Bertašius OK Klajūnas

II vieta – Vitalijus Bertašius OK Klajūnas

III vieta – Aurelijus Dvelys S-Sportas

Moterys MOT:

I vieta – Inga Žvinytė OK Klajūnas

II vieta – Inga Lekarevič OK Klajūnas

III vieta – Eglė Skabeikytė Ventos gimnazija

Jauniai V18:

I vieta – Marius Baškys OK Klajūnas 3:48:40 (viso įveikė virš 75 km)

II vieta – Martynas Ubartas Ventos gimnazija 5:17:34

III vieta – Gintaras Šidlauskas Ventos gimnazija 5:17:40

IV vieta – Žilvinas Bagavičius, Ventos gimnazija, 4 etapo laikas 5:17:46, kuris papildomai praėjo ir neprivalomą jauniams antrąjį etapą (viso įveikė virš 75 km)

Jaunės M18:

I vieta – Rūta Triaušytė Ventos gimnazija

II vieta – Rūta Brazlauskaitė Ventos gimnazija

III vieta – Greta Statkutė Ventos gimnazija

Veteranės M50:

I vieta – Audronė Dumšienė Bobaausiai

II vieta – Galina Jorudienė Elektrėnų sporto mokykla

Veteranai V50:

I vieta – Juozas Vasilevičius OK Klajūnas

II vieta – Arūnas Ūsaitis Bobaausiai

Vaclovo Panumio taurę „Ištvermingiausiai komandai" iškovojo Akmenės rajono Ventos gimnazijos kolektyvas vadovaujamas mokytojo Vytauto Šiurkaus.

Maratono akimirkos

Petro Mažeikio nuotraukos

Svetinga Geluvos ežero pakrantė

Maratono dalyvius svetingai priėmė Kurtuvėnų regioninis parkas. Ir Maratono atidaryme ir uždaryme mus savo dalyvavimu pagerbė Kurtuvėnų regioninio parko direktorius Rimvydas Tamulaitis ir kraštotvarkininkas Darius Ramančionis.

Maršrutas

Dieninis: Pralaida – Girnikų kalnas – Valatkiai, tiltas per kanalą – Svilės šaltinis – Pustlaukio duobė – Jautmalkės gamtos centras – Galvydiškės piliakalnis – Šilo Pavėžupio dvaro sodyba – Pralaida – Dangtilčio vandens malūnas – Stovyklavietė

Rytinis: Jusaičių alkakalnis – Pralaida – Bubių piliakalnis – Tiltas per kanalą – Dirvonų pušis – Pralaida – Stovyklavietė

Maratonas toli nuo Vilniaus, tačiau atkakliausieji jį vistiek pasiekė nebodami net savaitės pradžioje Šiaulių krašte iškritusio sniego. Tas sniegas dar kai kur slapstėsi miške tarp žydinčių plukių. Maratono dalyviai tikrai jį galėjo pačiupinėt.

Didžiulė pagarba tierms, kurie paaukojo net rytinį startą, kad dalyvautų savo klubo nario paieškose. Maratonas - ne tik sportinės varžybos, jame juntami ir kiti niuansai, o tiems kurie stabteli prie pavargusio, pagirdo ištroškusį, nukreipia teisinga linkme pasiklįdusį turėtume net ir taškus dvigubint. Ne visiems pavyko suspėti į kontrolinį laiką, tačiau nepaisant visko, buvo laimingi ir draugiški kitiems.

Susitiksime kitąmet!

Maratono naujienos

Pirmą kartą vandenį virtuvei iš ežero pumpavo saulės baterijos (Petro Mažeikio iniciatyva).

Pirmą kartą maratonų istorijoje pasitelkėm į pagalbą Gvido Rūko firmą "Tengris" su SportIndent (SI) sistema naktinio ir rytinio etapų skaičiavimui ir fikasvimui.

Pirmą kartą maratone buvo užsakyti ir pastatyti bio tualetai (pagal Kurtuvėnų regioninio parko lankymosi taisyklių reikalavimus)

Maratono stovyklavietė

Maratono emblema

Maratono emblemą tenka įdėti labai nuošaly, nes ją per klaidą atspausdino su klaidinga maratono data :(

Būna ir taip per maratonų organizavimo istoriją... Atsiprašome dalyvių. Ypač tų, kuriems tai dalyvavimo maratone dokumentas